Sednout si na voňavý čistý gauč je skutečná slast!

Údržba čalounění není úplně jednoduchá. Za prvé se nám tam práší. Za druhé se v čalounění usazuje hodně pevných nečistot, drobků a vlastně i šupinek z lidské kůže. Někdy raději ani nemyslet, co všechno v takovém gauči sídlí. Ne nadarmo se o něm říká, že to je jeden z největších držáků alergenů v bytě. Hned po kobercích a závěsech. Takže co s tím?

Ještě horší pohromy!

Akutněji a častěji musí čalounění řešit majitelé psů, koček a ehm… ano, i majitelé dětí. Protože v takové chvíli je gauč asi tím největším chudákem v celé domácnosti. Musí strpět drobky, chlupy, vylité pití, občas sem tam spadlé jídlo, nejlépe kašovité konzistence. Ale dospělí? Komu někdy neukápl kečup třeba na gauč, když si dával pochoutku u seriálu?

Gauč prostě trpí.

Suchá pěna!

Nejpříjemnější a nejefektivnější formou čištění čalouněného nábytku (ale i autosedaček), je právě suchá pěna. Mr.Teppich antialergen je navíc prostředek, který nejen nádherně voní jako letní rozkvetlá louka, ale také vytahuje díky své pěně alergeny z hloubky potahu. Pěna se na plochu rozetře, případně vetře do potahu a po několika minutách působení se vyluxuje. Aktivní látky v pěně na sebe váží prach, alergeny a pachy. Všechno, co do gauče nepatří, potom skončí v sáčku vysavače. Rychlé, účinné a příjemné na aplikaci.

Nemusíte nic míchat s vodou, tvořit pěnu a složitě drbat, ale stačí jen pomocí spreje aplikovat.

Jako bonus budete mít gauč nejen voňavý, ale jemné účinky pěny také potah, případně plyš na gauči, lehounce načechrají a zjemní. Změknou vlákna, oblékne se do květinové vůně a bude ještě příjemnější na dotek. Výborná věc pro pravidelnou péči o gauč, který opravdu milujete!

Zápach a loužička! Kaňka nebo bože můj – skvrna!!!

Všechno se dá vyčistit, nebojte se! Bohužel gauče díky své měkké struktuře často slouží domácím mazlíčkům jako místo, kam se rádi vymočí. Což je potom dvojnásobná starost, protože odstranit pach po moči psů a koček je opravdu nadlidský úkol. A vlastně ono stačí, když se nám tam počůrá morče nebo křeček, kterého jsme si vzali na klín na mazlení.

V takové chvíli existuje spoustu různých odpuzovačů, pohlcovačů pachu, ba i moudrých babských rad (které začínají u pokapání gauče pomerančovou trestí až po údajně odpuzující kávové aroma), ale přiznejme si, na takové pokusy musí mít člověk železné nervy. Navíc – nefungují! Nebo jen velmi vzácně! Když už se taková nehoda stane, je třeba jednat rychle. Vysušit loužičku nějakou tkaninou a místo poté co nejrychleji ošetřit prostředkem proti zápachu.

Tento skvělý a voňavý přípravek se nazývá Mr.TEPPICH odstraňovač skvrn z čalounění.

Odstraňuje v první řadě skvrny, takže ony fleky po pomerančích, kečupu, červeném víně nebo nedejbože po kaňce z inkoustového pera, je schopen vyčistit. I tady ale hraje roli čas.

Pokud je skvrna starší, nechte přípravek působit dvojnásobnou dobu nebo aplikaci několikrát zopakujte.

Nemusíte se bát poškození látky, vláken. Přípravek není agresivní, ani neobsahuje bělidla. Aplikujete ho na skvrnu a necháte působit, poté vyluxujete nebo vytřete dosucha. Zanechá po sobě příjemnou květinovou vůni a pocit, že konečně je zase všechno tak, jak má být!

Dva růžoví pomocníci pro udržení dokonalého pohodlí vašeho gauče. Protože jen čistý a voňavý gauč vám vrátí to samé: pohodlí a klid.