Veselé Vánoce se Sidoluxem!

A to pěkně a doslova! Schválně, tipnete si, jaké vůně můžete ucítit v novém Sidoluxu z limitované letošní vánoční edice? Tipnu si pomeranč a skořici!  Mám pravdu? Stačí jednou přivonět a budete mít jasno. A bez nadsázky lze říct, že tohle je další dobrý kandidát na Volbu spotřebitelů, vždyť už loni vyhráli zástupci řady Sidolux.

Naprostá trefa!

Vánoční vůně máme každý rád a pro každého z nás jsou přece jen trošku jiné. Jsou v nich vzpomínky a emoce, které se vybaví každý rok ve chvíli, kdy ve vzduchu zavoní… Pamatujete si na tu, kterou máte nejraději? Pomeranč, už jen zarýt nehty do pomerančové kůry! Skořice, vanilka nebo badyán. Horká vůně vanilkových rohlíčků. Nebo vůně jehličí.

No a už vás nebudeme napínat! V novém Sidoluxu Merry Christmas, kterým si vánočně provoníte obydlí už při úklidu, dominuje vůně POMERANČE A SKOŘICE.

Ve variantě Universal použijete na všechno

Čistící účinek Sidoluxu Merry Christmas je posílen funkcí Soda Power, což je jednoduché vylepšení. Složení přípravku obsahuje sodu, která změkčuje vodu, která potom snadněji uvolňuje nečistoty z povrchů. Soda je sama o sobě velmi silným čistícím prostředkem, takže tu jde vlastně o dvě výhody v jednom.

Výtečně odmašťuje a v kombinaci s horkou vodou dokáže rozpustit i odolné nečistoty.

Ačkoliv je primárně určen na dlažbu a PVC, kde asi nejvíce a nejrozsáhleji zavoní, tak s ním můžete otřít i plastové rámy na oknech nebo jiné omyvatelné povrchy v kuchyni nebo v koupelně.

Na voňavý úklid si potrpíme!

Kdo sahá po Sidoluxu, je patrně už trochu rozmazleným zákazníkem, protože už jen při pohledu na rozsáhlou řadu úklidových Sidoluxů, barvy a vůně… ach! Připadáte si jako v parfumerii, protože tak široká nabídka se jen tak nevidí. A je to záměr výrobců! Protože právě na vůně, a tudíž příjemný zážitek z úklidu, si v laboratořích Sidoluxu velice potrpí. Vůně jsou jako parfémy!

A ještě vás v tom podpoříme!

No a když už si tak hezky uklidíte, tak čím podpořit přirozenou cestou vůni, kterou nastolil Sidolux?

Máme pro vás pár malých tipů:

  • Aromaolejíčky v lampičce (skořice, pomeranč, grep)
  • Voňavé svíčky, do kterých můžete olejíček taky nakapat
  • Vánoční potpourri s pomerančovou kůrou
  • I jen rozložená oloupaná kůra z pomeranče na topení báječně provoní byt, takže ji nevyhazujte, ale alespoň použijte pro tuhle krátkou dobu
  • Vůně se také prodávají do parních difuzérů, a ty jsou mimořádně účinné
  • S vůní citrusů a vánočního koření se prodávají také vonné tyčinky

 

https://www.drogeriezde.cz/sidolux-universal-vanocni-limitovana-edice-1l.html?gclid=EAIaIQobChMIsLOw3P-D2AIVyhXTCh3W0gd1EAYYASABEgKfYPD_BwE