Ekologické mytí (nejen) podlah se Solluxem!

Také máte ten pocit, že to, čím umyjeme a naleštíme podlahu tak nějak zaschne a pak to dýcháme ve zvířeném vzduchu? Tak se Solluxem Organic clean na podlahy a jiné povrchy získáte nejen dobrý pocit z úklidu, ale také výborného pomocníka – nakonec nejen pro mytí podlah. Jeho univerzálnost oceníte i při mytí stěn kuchyňské linky, dlažby, omyvatelných povrchů všeho druhu.

Je to vlastně univerzální čistič!

Lze ho použít na stoly, dveře, okna, rámy, skla, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, linolea, nábytek a jiné omyvatelné povrchy. Jeho jemnost zaručuje, že povrchy, na kterých je použit, nepoškozuje. Zanechává po sobě skvělou svěží vůni citronové trávy, takže se vám takový úklid bude i líbit.

Dávkování: Přípravek Sollux Organic clean je velmi vydatný, na 5 l vody stačí 4 malá stlačení aplikátoru a máte skvělý pěnivý prostředek na důkladný úklid, který navíc dlouho vydrží.

Nemusíte mít rukavice – och, jaká úleva!

Bez obav ho také můžete namočit ruce bez rukavic, protože složení je pečlivě voleno s ohledem na alergické a citlivé osoby. Z tohoto přípravku opravdu nebudete mít příliš přesušené ruce nebo sklony k ekzematické pokožce. Povrchy omyjeme měkkým namočeným hadříkem nebo mopem a necháme uschnout.

Silně znečištěný povrch? Není problém!

Máme-li někde místa silněji znečištěná, můžeme tento přípravek použít i jako univerzální čistič skvrn a koncentrovaný přípravek nanést na hadříku či houbičce a vydrhnout. Suchým nebo jen v čisté vodě namočeným hadříkem poté dočistíme, dosušíme a hotovo!

SOLLUX ORGANIC CLEAN je nová řada ekologických organických čistících prostředků, která je vyrobena z přírodních složek rostlinného původu z certifikovaného ekologického zemědělství. Je garantována 100% bezpečnost a nezávadnost.

NĚKOLIK TIPŮ, JAK CO NEJLÉPE UMÝT PODLAHU

  1. Čím méně nečistot, tím lépe. Nejprve se rozhlédněte, vyluxujte hrubý nepořádek a vyčistěte viditelné nečistoty zvlášť, třeba v tomto případě koncentrovaným přípravkem.
  2. Použijte kvalitní mop nebo hadr na podlahu, který dobře saje, přitom vodu nepouští a zachytává nečistoty na svém povrchu. Nic, čím čistíte podlahu, by nemělo pouštět chlupy. Při koupi si zkuste z hadříku vytrhnout pár vláken, jde-li to příliš snadno, nekupujte ho.
  3. Mop či hadr, kterým myjete podlahu by měl být vždy důkladně vyždímaný. Neplatí, že čím více „vody“ na podlaze necháte, tím lépe bude uklizeno. Naopak. Špína se jenom rozmaže. Je důležité zachovat stíravý pohyb a mít co největší záběr čisté plochy mopu nebo hadříku, aby nečistoty byly sbírány, nikoliv rozmazávány.

TIP: Můžeme-li radit, ve všech testech vychází v účinnosti úklidu lépe moc. Nejlépe v setu se ždímacím kbelíkem!