Firma LAKMA, založená roku 1988, se specializuje na širokou nabídku stavební chemie, zateplovacích systémů, hospodářské a profesionální chemie. Slezský podnik již mnoho let nepolevil ze svého tempa a stal se jedním z lídrů domácího i evropského trhu. Devízou firmy je neustálý rozvoj nových technologií a produktů spojený s péčí o životní prostředí.

lakma_historie

Na základě 30 let zkušeností ve vytváření a zavádění výrobků chemie hospodářské, profesionální i pro domácnost, přišla LAKMA s mnoha novými inovačními řadami produktů.

Naše hodnoty

Zaměřeno na zákazníka

Pečlivě kontrolujeme užitné vlastnosti našich výrobků a dbáme na to, abychom zákazníkům přinesli vždy něco navíc.

Profesionalita

Díky našim dlouholetým zkušenostem zaručujeme zcela profesionální chování a podporu našich partnerů.

Odpovědnost

Naši pracovníci jsou si vědomi, že naše firma spojí pevně za nimi. Díky tomu sdílí hodnoty firmy LAKMA a uvědomují si, že jejich chování a výkon je naší společnou vizitkou. Díky výsledkům týmové práce jsme vysoce ceněnou a respektovanou společností.

Inovace

Nové nápady, postupy a technologie jsou součástí našeho života. Kreativní myšlení a zavádění novinek do praxe nám umožňuje být stále o krok napřed a přinášet svým zákazníkům to nejlepší.

Loajalita

Opravdová důvěra vzniká na základě dlouhodobé zkušenosti. Pečujeme o vztahy s našimi obchodními partnery a zákazníky. Upřednostňujeme společný růst ve skvělém orchestru, než osamělé sólo na periferii zájmu.

Efektivita

Soustředíme se na efektivitu a pružnost procesů. Díky tomu jsme schopni rychle reagovat na požadavky našich zákazníků.

Pilíře na kterých stojíme

Spolehlivý team
Vlastní vývoj
Flexibilní výroba
Moderní logistika a skladování

Nejlepší z nejlepších

4a2e28f7_large

Ředitel firmy LAKMA Józef Ziętek řekl: „Zdrojem úspěchu je vždy zákazník.“

Naslouchání klientovi, předvídání jeho současných i budoucích potřeb, to jsou základní charakteristiky činnosti firmy LAKMA. Díky tomu jsou naše výrobky účinné a jejich používání snadné.

Jedním z nejnovějších úspěchů LAKMY je titul Lídra Inovací na Trhu 2013 – Kvalita, Kreativita, Efektivita, udělovaný redakcí Strefy Gospodarki (příloha deníku Gazeta Prawna).

Ocenění

Objevte naše produktové řady