Vyzkoušejte prací perly pro pohodlné praní

Už jste vyzkoušeli parádní pohodlné praní s koncentrovanými pracími kapslemi Perlux? Raději to ani nezkoušejte, neboť takové jednoduché a účinné praní se stává těžce návykové. Už to snad ani nebudete chtít měnit. I když na druhou stranu… proč ne?

Prací perly na bílé prádlo mají hned několik výhod

Prací účinek je silnější a díky tomuto pohodlnému dávkování se nemusíte bát, že dáte do bubnu pračky příliš málo, nebo naopak příliš mnoho. Díky tomu šetříte také životní prostředí a odpadní vody.

Jedinečná kombinace je koncipována tak, že perličky perou podobně jako prací prášek s výhodami pracího gelu. Jednoduše řečeno – jsou silné jak prášek, ale výborně se rozpouští jako gel.

PERLUX perličky jsou 3 x koncentrovanější než běžný prací prášek!

Díky speciálnímu zpracování jsou výtečným zásobníkem vůně, takže prádlo bude po vyprání Perlux perličkami opravdu voňavé. Vůně doslova pronikne každým vláknem vašeho prádla. V perličkách se vůně ukrývá prostě intenzivněji.

Chrání před vodním kamenem

Látky, které jsou v perlách obsaženy, změkčují vodu a tím nejenže zefektivňují svůj vlastní prací proces, proto se praní stává koncentrovanější, ale také chrání pračku před usazováním vodního kamene. Vaše prádlo bude na dotek hebčí a měkčí, protože v něm nebudou malé usazené částečky vodního kamene z tvrdé vody, které byste jinak museli odstraňovat aviváží nebo vícerým vymácháním v nějakém změkčovači.

Prací perly jsou hygienické a čisté

Nejenže vám doma nebude nikde překážet krabice s práškem, nebudete dýchat prach z pracího prášku, ale také tu nebudou plastové lahve s pracím gelem. Všechno bude elegantní, čisté, jednoduché, téměř bez práce a bez odměřování.

Impregnace oblečení proti další špíně

Zejména v této bílé variantě je žádoucí impregnace prádla před zažráním další špíny. Prádlo je tak nejen výborně vyprané, ale také do jisté míry chráněné lehounkou ochrannou vrstvičkou před jednoduchým opětovným zašpiněním. 4 vám tedy přece jen vydrží o chlup déle čisté.

Kyslíkové bombičky, které chrání a bělí

Kdepak bělidla, navíc pak ta chemická bělidla. Tyto Perlux perličky mají úžasnou novou technologii, která v bubnu pračky uvolňuje aktivní kyslík, který doslova vybublá špínu z prádla a vybělí ho naprosto přirozenou a šetrnou cestou.  V kombinaci se všemi ostatními výhodami je tato asi úplně nejlepší, takže… směle do toho.

Ideální na bílé košile, ubrusy, prádlo, záclony a všechno, co chcete udržet co nejdéle sněhově bílé.