Silou přírody vyčistit koupelnu? Ano, jde to!

S novým přípravkem na mytí koupelen SOLLUX Organic clean vezmete doslova všechno na jeden zátah. Vyčistíte s ním komplet celou koupelnu a zároveň vás může těšit fakt, že všechna „chemie“ v tomto přípravku je přírodní.

Právě různá čistidla na koupelny a toalety patří k těm nejhorším chemikáliím, které nejvíce zaměstnávají čističky odpadních vod a zatěžují přírodu. Pokud tedy někde můžeme začít chovat se ekologičtěji, pak je to právě při úklidu koupelny.

SOLLUX Organic clean je navíc výborná alternativa pro úklid pro osoby trpící ekzémy, alergiemi nebo astmatem, které mohou běžně používané úklidové prostředky dráždit. Tady se opravdu nic nestane, pokud ve vaně zůstane nepatrný zbytek po úklidu. Běžný prostředek by mohl alergickou osobu dráždit.

První krokem je, že úklid budeme dělat pravidelně.

Problém je, že nečistoty v koupelně patří k těm nejurputnějším a nejvíce odolávajícím běžnému čištění. Vodní kámen, rez, mýdlové usazeniny a ucpaný odpad jsou jen výčtem toho nejčastějšího, s čím se potýkáme.

Zvládne tohle i 100% přírodní čistič?

Ano!

Nehodí se pro generální úklid a úklid silně zanedbaných a znečištěných prostor, ale pro svěží udržování pořádku a běžný denní úklid je úplně ideální.

Prevence je nejlepším rádcem – zejména při úklidu koupelny a toalety!

Nastříkejte a nechte působit!

Tajemství účinnosti tkví ve způsobu aplikace. Sollux Organics clean nastříkáme na znečištěný povrch a necháme jednu minutu působit. Rozpouští spolehlivě vodní kámen, mýdlové usazeniny a nečistoty, které ale nejsou starší než pár dnů.

Po uplynutí doby působení místa pečlivě vydrbeme mokrou houbičkou a pak setřeme suchým hadříkem nebo papírovou utěrkou. Vyčištěné povrchy jsou nyní lesklé a čisté. Paráda!

POZOR: I když je přípravek přírodní, je do jisté míry dráždivý pro dýchací cesty, takže ho zbytečně nevdechujte. Je sice dráživý, ale zdraví neškodný.

Koupelna bude svěže vonět.

Výhodou čističe Sollux Organic clean je svěží vůně, která v koupelně po úklidu nějakou dobu přetrvá. A ten lesk! Je klidně možné, že nyní začnete koupelnu uklízet i dvakrát denně, jak se vám to bude líbit.

SOLLUX ORGANIC CLEAN je nová řada ekologických organických čistících prostředků, která je vyrobena z přírodních složek rostlinného původu z certifikovaného ekologického zemědělství. Je garantována 100% bezpečnost a nezávadnost.

JAK NEJLÉPE A NEJRYCHLEJI UKLIDIT KOUPELNU?

Existuje několik malých pravidel:

  1. Naneseme do toalety či odpadů prostředky na uvolnění, je-li to potřeba.
  2. Začínáme od nejhornějších míst (prach na skříňkách, voda na zrcadlech, výměna ručníků)
  3. Zdi a svislé plochy otřeme vlhkým hadříkem a poté doleštíme (můžeme použít papírové utěrky, kterými jsme čistili zrcadla)
  4. Dočistíme toaletní mísu, protože přípravek už má za sebou dobu působení a případně také odpady ve vaně, sprchovém koutu a v umyvadle.
  5. Setřeme podlahu a dáme nové ručníky.