Sidolux Universal má ocenění Volba spotřebitelů 2017!

Dva výrobky z řady Sidolux Universal si mohou čerstvě hrdě připnout na hruď ocenění VOLBA SPOTŘEBITELŮ 2017. Jsou jimi dva hrdinové: čisticí prostředek s krémovou vůní modrých květů a druhý s osvěžující vůní zelených hroznů. Je to velká čest!


Za to patří především velké poděkování všem zákazníkům a spokojeným uživatelům našich čisticích prostředků. Vyhrály naše voňavé produkty pro univerzální čištění domácnosti a my jsme rádi, že právě výběr jednotlivých vůní, šíře nabídky a kvalita mohly přispět k této prestižní ceně.

Pojďme se na ně podívat blíže:

Sidolux Universal – Vůně modrých květin
Čisticí přípravek vyniká krémovou exotickou vůní připomínající modré květy. Je to luxusní vůně, jejíž elegance je dokreslena právě tou čistou vůní krému, mýdla… co bude připomínat právě vám? Vůně modrých květů je jako parfém pro vaši domácnost.

Sidolux Universal – Zelené hrozny
Víte, jak voní zelené hrozny? Ta sladká vůně, která se vám rozlije na patře, když kousnete do šťavnatého hroznového vína a všechno je jako jeden velký ráj? Tak při úklidu Zelenými hrozny si tento zážitek připomenete úplně pokaždé. Pravda, chybí to šťavnaté křupnutí, to přiznáváme…Mimochodem, zařadily jsme se po bok českých Hašlerek, jablečného cideru Kingswood, krmiv pro zvířata Fitmin, Opočenských jogurtů, Nivea tělového mléka a mnoho dalších výrobků, o kterých právě spotřebitelé řekli, že po nich vždycky sáhnou raději!
A pro výrobce je to velký závazek pro vás nejen zachovávat, ale i vylepšovat kvalitu…

Sidolux Universal změkčují vodu a dokonale čistí

Vůně je tím, co zákazníky láká na první pohled přímo v obchodě, ale o kvalitě toho při nákupu nového prostředku moc nevíme. Tady si však můžete být jisti dobrou volbou. I proto, že zkušenosti zákazníků potvrdily to, co slibujeme.

Řada výrobků Universal jsou čisticí prostředky vhodné pro mytí podlahy, omyvatelných povrchů, nádobí, poradí si i s odolnější špínou jako jsou květináče, venkovní prostory. Mastné skvrny i zaschlá špína se budou vzpírat marně.

Změkčující účinek tu zajišťuje soda, která změkčí vodu a také lépe vyčistí povrch, na kterém mohou být usazeniny vodního kamene (koupelny, zrcadla, okna). Všestranně použitelné prostředky na úklid patří mezi nejoblíbenější právě ve chvíli, kdy toho opravdu umí hodně. Voní a dokonale čistí – tak to jsou výrobky Sidolux Universal.

A pokud se chcete poohlédnout, kdo patří do řady na vůni si zakládajících prostředků na úklid, tak tady je výčet těch, kteří stojí věrně po boku hroznů i vůně modrých květů:

Sidolux Universal – Levandulový ráj (není divu, vůně levandule je vždy spojena s čistotou a svěžestí)
Sidolux Universal – Marseillské mýdlo (mýdlová hutná vůně patří ke klasice!)
Sidolux Universal – Modrá romance (jasmín, cedrové tóny a mořská svěžest – to je synonymum pro elegantní vůni!)

Sidolux Universal – Pomerančové marseillské mýdlo (kombinace s citrusovými tóny si získala mnoho příznivců)
Sidolux Universal – Květinový vánek (typická vůně pro jarní úklid, kdy už se nemůžete dočkat vůní hyacintů a tulipánů…)
Sidolux Universal – Svěží citron (klasika, která nikdy nezestárne)

A tady si můžete celou řadu Universal prohlédnout – Sidolux Universal.