Jarní vůně jsou symbolem čistoty!

Jaro a s ním i vůni rozkvétajících tulipánů a narcisů můžete do domu pustit nejen otevřený oknem nebo z rozkvetlých květin na svém stole v květináči. Za okny je občas šedo, pusto a nevlídno, ale s krásně voňavým univerzálním čističem Sidolux, si pozvete jaro do bytu téměř okamžitě. A bude k nerozeznání od pravého!

A ještě spojíte příjemné s užitečným…

Co se v domácnosti používá nejčastěji? Univerzální čistič!

Zkuste se nad tím zamyslet a určitě dojdete ke stejnému výsledku. Doma nejčastěji při úklidu saháme právě po univerzálním čističi. Je na všechno a je dokonalý. Umyjete jím podlahu v koupelně i v kuchyni, sanitární techniku i kuchyňskou linku. Obyčejně od něj vyžadujeme také příjemnou vůni, protože s teplou vodou v pěnivém kyblíku je právě vůně přípravku to, s čím jsme v těsném čichovém kontaktu. Výrobci se tedy snaží o vůně ovocné, lesní a také citrusové, ale popravdě, nemáte jich už nad hlavu?

Chtělo by to něco jiného a hlavně kvalitního!

Příjemnou změnou je pak přípravek Univerzální čistič Spring Meadow, který je jako na míru současnému pošmournému počasí i nadcházejícím záchvatům jarních úklidů. Nejen běžné úklidy podlah, ale okna, rámy, kuchyňská linka, lednička, to všechno je občas třeba vyčistit právě tak, aby to vypadalo jako nové. A pokud možno bez zbytečné námahy. Rychle a efektivně.

A zažít u toho i příjemný čichový zážitek – to člověka o kousek víc nabudí k akci! Vůně jara, jarních květin je skvělým nápadem od Sidoluxu! Rozpomenete si, jak voní tulipány, narcisky, konvalinky nebo hyacinty. Po roce přichází domů opět jaro… Příjemná měkká a sladká vůně jarních květů se ve vzduchu rozvine právě tak, jak voní opravdové rostliny.

Účinné látky zrychlí úklid

Je také konec všemu možnému drbání a drhnutí znečištěných povrchů. Sidolux obsahuje mimořádně účinnou kombinaci látek, které zefektivní úklid. Unikátní systém Soda Power nejen dobře rozpouští špínu, ale také změkčuje vodu, což vylepšuje čistící vlastnosti i samotné vody! Už naše babičky věděly, že měkkou vodou se lépe čistí citlivé povrchy. Voda pak po sobě nezanechává bílé stopy a sama o sobě snadněji rozpouští zaschlou špínu. Po vašem úklidovém snažení tedy zůstává opravdu dokonale čistý povrch. Navíc jde všechno snadno a rychle a stačí vám k tomu jen měkký hadřík nebo houbička.

Svěží vůně nevyprchá

Univerzální čistič skvěle rozpouští také běžnou mastnotu, rychle uvolňuje pevné nečistoty a zanechává po sobě příjemnou vůni, ze které se budete těšit ještě pěkný čas po úklidu. Svěží vůně jen tak nevyprchá a příjemnou atmosféru v bytě udržíte ještě nějaký čas po použití tohoto prostředku.

Jednoduché dávkování: Nepotřebujete toho moc!

Univerzální jarní čistič vám vydrží opravdu dlouho, jeden uzávěr (s obsahem 1,5 ml) vám vystačí na 5 l vody.

Vyhlížíte zatím marně jaro?

Třeba ho vůní jarních květin Spring Meadow přivoláme!